Teslimat ve İade Koşulları

 

Teslimat Koşulları ;

 

Ürünlerimiz Özel Üretim Olduğundan , Sipariş Edilen ürünün modeline göre 7 ila 45 iş günü içerisinde ürünününüz kargoya teslim edilmektedir. Sipariş edilen ürünün tahmini üretim ve teslimat bilgilerini satis@damitma.com adresine göndereceğiniz bilgilendirme maili ile talep edebilirsiniz.


 

İade işlemini yapmak için,


1) satis@damitma.com  E-posta adresine iade talebinizi yazın.

 

2) İade Adresi:  Altay Mah. Ş.A. taner Ekisi Sokak 17522 ada Kadirli Ap. 28/1 Eryaman  – ETİMESGUT/ANKARA adresine iade edeceğiniz ürünü eksiksiz, orijinal faturası ile, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle,  gönderdiğinizden emin olunuz. Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, 'Ürün Birim Fiyatı + KDV' şeklinde kesilmiş bir 'İADE FATURASI' ile birlikte göndermeniz gerekmektedir.  Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini 'İADE FATURASI' kesilmesi koşulu ile tamamlanmaktadır.


 

İade kargonuz damitma.com’a ulaştıktan sonra size bir bilgi e-postası gnderilerek ve ürün bedelini ödemeyi yaptığınız kredi kartınıza iade yapılmaktadır. İadenizin ekstrenize yansıma süresi, bankanıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir. İade işleminizin kredi kartınıza yansımasında gecikme yaşanması halinde, bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Banka havalesi ile ödeme yapıldıysa, 3 iş günü içerisinde geri ödemesini yapılmaktadır.

Damitma.com siparişinizi mümkün olan en kısa zamanda elinize ulaştırmayı hedefler. Satın almış olduğunuz ürün, Testlerin ardından 7 ila 45 (Model arası farklılık gösterebilir) gün içerisinde verilir. Teslimat süresi, siparişinizin kargoya verilmesinden itibaren Ankara için ortalama 1 iş günü, diğer bölgeler için ise ortalama 1-2 iş günüdür. Marmara, Ege, Batı Karadeniz bölgelerine en geç 2 iş günü, Doğu Anadolu, Güney Doğu Anadolu, Akdeniz ve Kıbrıs’a en geç 3 iş günü içerisinde ulaştırılacaktır.


Siparişiniz belirttiğiniz teslimat adresine veya sizin belirttiğiniz kişiye teslim edilir. Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaştırılması için lütfen adres bilgilerini mümkün olduğu kadar açık yazınız.


Teslimat adresinde bulunmamanız halinde kargo firmamız kapınıza “Ziyaret Notu” bırakacaktır. Bu durumda, ziyaret notunda belirtilen şubeden kargonuzu 3 gün içerisinde teslim almak zorunda kalacaksınız.

 

Adres değişiklikleri, sipariş bilgileri ve takibi için iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

 

Siparişinizi iptal etmek için ise, sipariş etmiş olduğunuz ürün kargoya verilmeden 2 saat önce  iptal talebiniz tarafımıza bildirilirse iptal işlemi gerçekleştirilir.