Kampanya detayları:

15 Ağustos tarihine kadar, Axess Business ve Wings Business kart sahiplerine özel tek seferde yapacakları 750 TL ve üzeri 4. harcamaya 250 TL chip-para hediye edilecektir. Bu kampanyaya katılmak isteyen kart sahiplerinin  ilk harcamadan önce KAZAN yazıp 4566’ya SMS göndermeleri ya da Axess Mobil’den“Hemen Katıl”a tıklamaları yeterlidir.

 

Kampanya detayları:

·    17 Temmuz – 15 Ağustos tarihleri arasında kampanyaya kayıt olan ticari kart sahibi müşterilerin 750 TL ve üzeri 4. işleme 250 TL chip-para verilecektir.

·    Kampanyadan faydalanmaya başlamak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Akbank’ta kayıtlı cep telefonu numarasından KAZAN yazıp 4566’ya SMS göndermesi veya Axess Mobil’den “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olması gerekmektedir. Axess Mobil ile katılımda, kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. SMS ile katılımlarda ise, belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.

·    Axess Mobil veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

·    Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 250 TL chip-para kazanabilir.

·    Hak edilen chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir.

·    Chip-paraların kullanım süresi 7 gündür.

·    İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para geri alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye ilgili tutar kadar borç yansıtılacaktır.

·    Axess Business, Wings business ve Axess Kobi kredi kartları ile bu kartlara bağlı sanal kartlar kampanyaya dahildir. 

·    Bireysel kredi kartları ve tüm Neo Debit kartlar kampanyaya dahil değildir.

·    Aynı gün aynı iş yerinden yapılan yalnızca ilk 750 TL ve üzeri ilk işlem kampanyaya dahildir.

·    Nakit çekim işlemleri, EFT/Havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. 

·    Katılım için gönderilen SMS’ler; tüm operatörler tarafından KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL olarak ücretlendirilir. 

·    Kampanya kapsamındaki sektörlerde internet üzerinden yapılan alışveriş işlemleri kampanyaya dahildir. 

·    Axess Mobil uygulamasından sadece şahıs şirketi sahipleri katılabilir. Tüzel müşterilerin ticari kredi kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için; firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı cep telefonundan SMS ile kayıt olması gerekmektedir.

·    Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.